בס”ד

תקנון האתר

האתר משמש כחנות וירטואלית לרכישת דגים טריים וקפואים ומוצרים נלווים מיצרנים שונים בארץ ובעולם .

האמור בתקנון זה מנוסח כלשון זכר לשם הנוחיות בלבד והוא מתייחס, כמובן, לבני שני המינים באופן שווה.

תקנון זה מחייב וחל על כל משתמש הבוחר להיכנס לאתר ולעשות בו שימוש כלשהו ולפיכך הנך מתבקש לקרוא תקנון זה בקפידה ובמלואו.

ביצוע הזמנה ו/או רכישה דרך האתר מהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא תקנון זה, הבין את הוראותיו והוא מסכים לכל הוראותיו ותנאיו של תקנון זה וכי תקנון זה מהווה הסכם מחייב בינך לבין הנהלת האתר.

רכישת מוצרים:

האתר מאפשר ללקוח רכישה קלה ובטוחה של המוצרים המוצגים בו.

תמונות המוצרים הינן תמונות להמחשה בלבד, יתכנו הבדלים במראה, בגוון, בגודל בין המוצר כפי שהוא מוצג באתר לבין המוצר במציאות.

מחירי המוצרים באתר כוללים מע”מ אך אינם כוללים עלות המשלוח.

ועלות המשלוח תתווסף לסכום ההזמנה הכולל ובהתאם לאזור המגורים.

הנהלת האתר רשאית בכל עת לפי ראות עיניה לשנות את היצע ומגוון המוצרים באתר ולהפסיק לחלוטין את שיווקו ומכירתו של כל מוצר המוצע באתר.

רכישת המוצרים הינה באמצעות מילוי פרטי ההזמנה ותשלום באמצעות כרטיס אשראי. על המזמין להקפיד ולמסור את כל הפרטים הנדרשים בטופס ההזמנה באופן מדויק ועדכני.

הליך הרכישה יושלם רק לאחר קבלת אישורה של חברת כרטיסי האשראי לעסקת הרכישה.

אישור עסקת הרכישה מותנה בכך שהמוצר אכן קיים במלאי. במידה ומוצר כלשהוא אזל מהמלאי, הנהלת האתר תודיע לך על כך ותהא רשאית להציע לך מוצר חלופי שווה ערך למוצר שהוזמן. היה ולא תהיה מעוניין במוצר חלופי, הזמנתך תבוטל וכרטיס האשראי שלך יזוכה בסכום ההזמנה שבוטלה.

אספקת מוצרים:

הנהלת האתר תדאג לאספקת המוצר שהוזמן לכתובת שנמסרה על ידי הלקוח בעת ביצוע הרכישה באתר. ובהתאם לזמני המשלוח הקבועים באתר.

במניין ימי האספקה יחשבו רק ימים ב’ – ו’ וימי ראשון בחגים.CDN DJE    

האספקה תתואם טלפונית עם הלקוח.

הנהלת האתר לא תהיה אחראית לאיחורים ו/או לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה כדוגמת תקלות, שביתות/או כתוצאה מכח עליון.

משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה על ידי הלקוח בעת ביצוע הרכישה ואין באפשרות הלקוח לאסוף באופן עצמי את המוצר אלא אם כן סוכם אחרת.

אספקת המוצרים בתשלום דמי ההובלה הנקובים לפי אזורי החלוקה באתר. לא תינתן אספקה מחוץ לאזורים המוגדרים, אלא אם כן סוכם עם הלקוח אחרת בכפוף לתשלום נוסף ובנוסף למועד האספקה שיסוכם.

הנהלת האתר עושה מאמצים רבים על מנת להבטיח את מכירתם ואספקתם של המוצרים המוצעים באתר לשביעות רצונו של הלקוח.

החברה רשאית לשנות את אופן הצגת המוצרים אשר תמונותיהם הם להמחשה בלבד. החברה רשאית מעת לעת לשנות את מגוון המוצרים ומחיריהם. להוסיף ולגרוע על פי ראות עיניה.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לקבוע את הסדרי התשלומים ו/או אמצעי תשלום אחרים ככל שתחליט לפי שיקול דעתה הבלעדי, לרבות הסדרים לתשלום באמצעים השונים מכרטיס אשראי.

שינויים ותוספות להזמנה קיימת ניתן לבצע בטלפון כל עוד לא יצא המשלוח.

נא לשים לב כי לא ניתן להחזיר אף מוצר מן האתר לאחר קבלתו.

המוצרים הנמכרים באתר הם באיכות גבוהה וייבחרו על ידי עובדי החנות ובהתאם לשיקול דעתם הבלעדי של העובדים, וזאת בכל הקשור לטיב ולאיכות. למזמין לא תהא כל טענה ו/או תביעה בגין מוצרים אלו שיסופקו לו.

למזמין לא תהיה כל טענה ו/או תביעה כנגד תאריך התפוגה המצוין על המוצר שסופק ללקוח כל עוד תאריך התפוגה הרשום על המוצר הינו בפרק זמן סביר לפני תום התפוגה.

מבצעים שיחולו באתר הם לשיקול דעתם של בעלי החברה בלבד, ויכולים להסתיים בכל עת או בהתאם לגמר המלאי.

ייתכן הבדל בין משקל המוצר שהוזמן למשקל המוצר בזמן הכנתו לאספקה. חברת ״דוקטור דג ״ תעשה ככל שביכולתה לספק את המשקל הקרוב בערכו למשקל אותו ביקש הלקוח ואולם סטייה סבירה (עד 20% ) היא הגיונית והחשבון ייעשה בהתאם למשקל שסופק בפועל בין אם הוא גבוה או נמוך מהמשקל אותו הזמין הלקוח. ללקוח לא תהא תביעה או טענה בשל הבדלים בין משקל ההזמנה למשקל אשר סופק בפועל.

כאשר מתבצעת רכישה של מוצרים הנמכרים על פי משקל ומסופקים ביחידות שלמות כמו סלמון מעושן וכו, בין אם קפואים ובין אם טריים, יתבקש המזמין לציין את מספר היחידות מאותו הסוג שברצונו לרכוש. היחידות יישקלו ובהתאם יחושב מחיר הקנייה.

משלוחים:

שרות משלוחים מוענק בערים מוגדרות ובקבוע של 20 ₪ .

יעדי המשלוחים ומחיריהם יכולים להשתנות בכל עת בכפוף להחלטת הנהלת החברה.

הזמנות באתר ניתן לבצע בכל שעות היממה .

במעמד ההזמנה הלקוח יציין תאריך וטווח שעות לקבלה, תיאום שעה מדוייק יעשה טלפונית מול הלקוח.

שרות המשלוחים פועל בין השעות :

ימי א’ בחגים – 07:00-12:00

ימים ב – ד 08:00-16:00

שישי 07-00-12:00

על מנת לקבל אספקה ליום שישי על הלקוח לבצע את ההזמנה לפחות יום קודם.

על מנת לקבל אספקה ביום ההזמנה יש לבצע את ההזמנה עד השעה 12:00, הזמנות שיתבצעו לאחר שעה זו יסופקו ביום העסקים שלמחרת, אלא אם כן החברה תוכל לספק ביום ההזמנה ותציין זאת.

ניתן לבצע הזמנות מראש לתאריך מסוים.

ניתן לאסוף את ההזמנה בחנות לאחר תאום טלפוני ובהתאם לשעות הפעילות בטלפון: 03-6592829 / 052-4336721

בכתובת הגדוד העברי 56 ראשון לציון.

ייתכן ויחולו שינויים במועדים המצוינים בתקנון זה לרבות במועדי האספקה, שעות פעילות האתר ושעות פעילות שירות הלקוחות וזה לפי שיקול דעתה של הנהלת החברה.

על הלקוח להימצא בכתובת אליה הזמין את המשלוח. היה והלקוח לא נמצא בכתובת המשלוח ולא ניתן ליצור קשר עימו ולתאם אספקה, יוחזר המשלוח לחנות והלקוח יחויב בדמי משלוח כפולים.

תאום כתובת חדשה לאספקה שנמסרה לאחר הגעת השליח לכתובת המקורית, יחייב דמי משלוח נוספים על פי שיקול דעת החברה.

ביקש הלקוח להשאיר את המשלוח ליד דלת ביתו או אחר, האחריות על טיב המוצרים היא של הלקוח בלבד.

אבטחת מידע ופרטיות:

מסירת פרטים האישיים נעשית על פי רצונו של הלקוח ובהסכמתו.

החברה תהיה רשאית לעשות שימוש בפרטים שנמסרו ו/או שימסרו על ידי הלקוח לצורך מעקב פנימי ותקשורת עימו, וכן לשם פנייה עתידית אליו במסגרת דיוור ישיר ו/או אחר, ובכלל זה משלוח מסרים שיווקיים, וזאת באמצעות שימוש באמצעי תקשורת שונים הלקוח רשאי לבקש מהחברה להסירו מרשימת הדיוור בכל עת.

החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע.

עם זאת, במקרים שאינם בשליטתה ו/או הנובעים מכח עליון, החברה לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שיגרם ללקוח ו/או למי מטעמו אם המידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש שיורשה, למעט נזק ישיר אם נזק כאמור נגרם ברשלנותה של החברה.

קניין רוחני:

כל זכויות הקניין (לרבות זכויות יוצרים) באתר זה ובתכנים הכלולים בו, לרבות בטקסטים, בעיצוב האתר, עימודו, גרפיקה, בצילומים, באיורים, בלוגו האתר, בשם האתר, במידע הטכנולוגיה דרוש להפעלתו ו/או כל חומר הכלול בו, שייכת לאתר ו/או לחברה בלבד.

אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק ולתרגם מידע כלשהו מהאתר, לרבות סימני מסחר, תמונות וטקסטים בלא קבלת רשותה של החברה מראשו בכתב.

אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להשתמש, בכל דרך אחרת בתכנים מתוך האתר, ואין לעשות כל שימוש מסחרי בנתונים המתפרסמים באתר, ברשימת המוצרים המופיעים בואו בפרטים.

דין וסמכות שיפוט:

פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך במחוזות תל אביב והמרכז תהא מסורה סמכות השיפוטית בלעדית.

מדיניות ביטול:

מדניות הביטול כפופה להוראות חוק הגנת הצרכן ניתן לבטל הזמנת קנייתו של מוצר מיום ההזמנה ועד 14 יום ממועד קבלת המוצר בפועל או ממועד קבלת אישור ההזמנה.

לפי המאוחר ובתנאי שהמשתמש יחזירם לחברה כשהמוצר לא נפגם ולא נעשה בו שימוש.

ביטול ההזמנה של מוצרים יעשה באמצעות פנייה ישירה לשירות הלקוחות.

 

close
Start typing to see posts you are looking for.
Call Now Button  
  • עמודים
  • קטגוריות

התחבר/הירשם

פרטי התחברות

ברוכים הבאים לאתר המשלוחים של ד"ר דג

מידע על המשלוחים

המשלוחים הינם לראשון לציון, חולון, אזור, נס ציונה, משמר השבעה, באר יעקב, רחובות.
עלות המשלוח הינה 20 ש“ח לכל האזורי המשלוחים המפורטים , אין מינימום הזמנה שימו לב-בחירת דגים טריים וקפואים לפי י”ח מחושב לפי ק”ג,ולכן אין לייחס חשיבות לסכום!

מספר טלפון
לשירות לקוחות
03-6592829

שימו לב לפני ביצוע ההזמנה

סכום החיוב אינו סופי ומשתנה בהתאם למשקל המדוייק כפי שיופיע בחשבונית שתישלח בסיום ההזמנה. צוות המלקטים יצור קשר טלפוני לפני תחילת ההזמנה ליידע על חוסרים ושינויים לבקשת הלקוח. מתחייבים לסחורה הכי מובחרת!
קנייה נעימה!

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)

Shopping cart

close
Scroll To Top