בס”ד

קניית דגים טריים בראשון לציון

קניית דגים טריים בראשון לציון

כל מה שרצית לדעת על קניית דגים טריים בראשון לציון

עבור קניית דגים טריים בראשון לציון, כדאי לחפש מקום המציע מגוון גדול של דגים מקומיים טריים ודגים קפואים מרחבי העולם. קניית דגים טריים בראשון לציון כדאי לעשות בחנות איכותית, וותיקה, מקצועית ונקייה כמו של ד”ר דג, שמציעה את הדגים האיכותיים שלה במחירים משתלמים בהתאם לרמתם ולאיכותם.

דגים טריים או קפואים

כאשר אתם מבצעים קניית דגים טריים בחולון, מומלץ תמיד להעדיף דגים טריים על דגים מהמקפיא. בדגים קפואים מוסיפים מים וציפוי קרח, על מנת להאריך את זמן המדף שלהם בחנויות. בדגים רבים גם מוסיפים בהקפאה חומרים משמרים שעדיף להפחית בהם במידת האפשר.

דגים מהים או דגים מהבריכה

דגי ים זמינים עבור קניית דגים טריים בחולון, הם, מקרל ענק, טונה, סלמון, הרינג, קוד וסרדין. דגי בריכה הזמינים עבור דגים טריים משלוח, בדרך כלל הם, לברק, בורי, אמנון, קרפיון, פורל, ומוסר.

איך לזהות דג טרי

אם אתם הולכים לחנות פיזית לשם קניית דגים טריים בנס ציונה כדאי לכם לשים לב למספר דברים חשובים לגבי דגים טריים. העור המבריק והלח של הדג מעיד על טריותו. אם הבשר מרגיש לכם גמיש מידי, יתכן והוא יושב בחנות זמן רב מידי. בדגים שלמים ניתן להביט גם לדג בעיניים. עיניים עכורות הן סימן לחוסר טריות. הסימן החשוב ביותר הוא הריח כמובן. תתרחקו מדגים שמריחים לכם לא טוב בכל קניית דגים טריים בבית דגן.

הזמנה באתר עם משלוח מהיר עד הבית

במהלך קניית דגים טריים בבית דגן אונליין, לא ניתן כמובן להשתמש בחושים שלנו, על מנת לבדוק את הטריות. עם זאת מומלץ לבחור בחנות שמוכרת וידועה בטריותה, כמו זו של ד”ר דג בראשון לציון לשם קניית דגים טריים בנס ציונה.

טיפול בדגים עד להכנתם

לאחר ביצוע של קניית דגים טריים בבאר יעקב, מומלץ שלא להשאיר אותם זמן רב ללא הקפאה או קירור. דגים טריים משלוח, רגישים במיוחד להתפתחות של בקטריות וכדאי לבשל ולאכול אותם במהירות. דג טרי ניתן לשמור לקראת הבישול במשך כיומיים ובמקפיא למשך מספר חודשים נוספים.

קניית דגים טריים בראשון לציון מחנות כשרה וותיקה

כשמדובר על קניית דגים טריים בראשון לציון או לחילופין קניית דגים טריים בבאר יעקב, מומלץ לכם להכיר את חנות הבוטיק לדגי מאכל כשרים של ד”ר דג. באתר ניתן למצוא מגוון דגים טריים אונליין, במחירים שווים לכל נפש.

close
Start typing to see posts you are looking for.
Call Now Button  
  • עמודים
  • קטגוריות

התחבר/הירשם

פרטי התחברות

ברוכים הבאים לאתר המשלוחים של ד"ר דג

מידע על המשלוחים

המשלוחים הינם לראשון לציון, חולון, אזור, נס ציונה, משמר השבעה, באר יעקב, רחובות.
עלות המשלוח הינה 20 ש“ח לכל האזורי המשלוחים המפורטים , אין מינימום הזמנה שימו לב-בחירת דגים טריים וקפואים לפי י”ח מחושב לפי ק”ג,ולכן אין לייחס חשיבות לסכום!

מספר טלפון
לשירות לקוחות
03-6592829

שימו לב לפני ביצוע ההזמנה

סכום החיוב אינו סופי ומשתנה בהתאם למשקל המדוייק כפי שיופיע בחשבונית שתישלח בסיום ההזמנה. צוות המלקטים יצור קשר טלפוני לפני תחילת ההזמנה ליידע על חוסרים ושינויים לבקשת הלקוח. מתחייבים לסחורה הכי מובחרת!
קנייה נעימה!

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)

Shopping cart

close
Scroll To Top