בס”ד

קניית דגים טריים אונליין

קניית דגים טריים אונליין

על קניית דגים טריים אונליין

דגי ים שניתן לרוב לרכוש בישראל באמצעות חנות דגים אונליין עם משלוחי דגים טריים עד הבית הם, מקרל ענק, טונה, סטייק סלמון טרי, הרינג, קוד וסרדין. דגי בריכה הזמינים אצל חנות דגים אונליין עם משלוח דגים בראשון לציון בדרך כלל הם, דג לברק טרי, בורי, אמנון, קרפיון טרי, פורל, ומוסר.

דגים טריים או קפואים

כאשר אתם מבצעים קניית דגים טריים אונליין, מומלץ תמיד להעדיף דגים טריים על דגים מהמקפיא. בדגים קפואים מוסיפים מים וציפוי קרח, על מנת להאריך את זמן המדף שלהם בחנויות.

קרפיון ומושט

במטבח היהודי שמור מקום של כבוד לדג קרפיון טרי. בשבתות וחגים משתמשים בדג, בקרב יוצאי קהילות אשכנזיות על מנת להכין קציצות גפילטע פיש. בקרב יוצאי צפון אפריקה, רבים מכינים מהקרפיון את מנות החריימה החריפות והאהובות. גם עם דג מושט מרוקאי ניתן לעשות בסגנון חריימה. כיום ניתן להזמין קניית דגים טריים אונליין עד הבית כולל דג מושט.

לוקוס ודניס

 דג לוקוס הוא דג עם בשר מוצק יחסית ולבן דג לוקוס הוא נחשב לבעל טעם עסיסי במיוחד. רבים בוחרים להכין אותו כדג שלם על האש או בתנור מכיוון שיש לו מעט מאוד עצמות ואידרה מרכזית. דג דניס המוכר גם בשם דג צ’יפורה גדל בחקלאות ימית על מנת לנסות ולהקנות לו את הטעמים הטבעיים שלו. דג דניס נוח מאוד לאכילה בדומה ללוקוס בגלל מיעוט העצמות.

איך לזהות דג טרי

אם אתם הולכים לחנות פיזית לשם קניית דגים כדאי לכם לשים לב למספר דברים חשובים לגבי דגים טריים. העור המבריק והלח של הדג מעיד על טריותו. אם הבשר מרגיש לכם גמיש מידי, יתכן והוא יושב בחנות זמן רב מידי. בדגים שלמים ניתן להביט גם לדג בעיניים. עיניים עכורות הן סימן לחוסר טריות. הסימן החשוב ביותר הוא הריח כמובן. תתרחקו מדגים שמריחים לכם לא טוב.

קניית דגים טריים אונליין – משלוחי דגים טריים עד הבית

כשמדובר על קניית דגים טריים אונליין, כדאי לכם להכיר את חנות הבוטיק לדגי מאכל כשרים של ד”ר דג. החנות השיקה שרות קניית דגים טריים אונליין עם משלוח עד הבית במרכז ובשפלה. בחיפוש אחר חנות דגים אונליין להזמנת דגים טריים מומלץ לחפש מקום המציע מגוון גדול של דגים מקומיים טריים. חנות דגים שנחשבת איכותית, מקצועית ונקייה היא זו של ד”ר דג בראשון לציון.

close
Start typing to see posts you are looking for.
Call Now Button  
  • עמודים
  • קטגוריות

התחבר/הירשם

פרטי התחברות

ברוכים הבאים לאתר המשלוחים של ד"ר דג

מידע על המשלוחים

המשלוחים הינם לראשון לציון, חולון, אזור, נס ציונה, משמר השבעה, באר יעקב, רחובות.
עלות המשלוח הינה 20 ש“ח לכל האזורי המשלוחים המפורטים , אין מינימום הזמנה שימו לב-בחירת דגים טריים וקפואים לפי י”ח מחושב לפי ק”ג,ולכן אין לייחס חשיבות לסכום!

מספר טלפון
לשירות לקוחות
03-6592829

שימו לב לפני ביצוע ההזמנה

סכום החיוב אינו סופי ומשתנה בהתאם למשקל המדוייק כפי שיופיע בחשבונית שתישלח בסיום ההזמנה. צוות המלקטים יצור קשר טלפוני לפני תחילת ההזמנה ליידע על חוסרים ושינויים לבקשת הלקוח. מתחייבים לסחורה הכי מובחרת!
קנייה נעימה!

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)

Shopping cart

close
Scroll To Top