בס”ד

משלוחי דגים טריים עד הבית

משלוחי דגים טריים עד הבית

על משלוחי דגים טריים עד הבית

דגי ים שניתן לרוב לרכוש בישראל באמצעות חנות דגים אונליין עם משלוחי דגים טריים עד הבית הם, מקרל ענק, טונה, סטייק סלמון טרי, הרינג, קוד וסרדין. דגי בריכה הזמינים אצל חנות דגים אונליין עם משלוח דגים בראשון לציון בדרך כלל הם, דג לברק טרי, בורי, אמנון, קרפיון טרי, פורל, ומוסר.

דגי בריכה מתוקים

דגי בורי גדלים בבריכות של מים מתוקים. העסיסיות של דגי בורי, בשרם הרך וטעמם המיוחד והעדין, מוכרים ומוערכים על ידי המסעדנים והקהל הישראלי. בגלל שטעמו הבסיסי של הבורי נחשב ניטרלי, הוא מתאים לצורות הכנה שונות כגון, אידוי, צלייה, בישול ועוד. דבר זה הופך אותם לדג מומלץ עבור משלוחי דגים טריים עד הבית.

מגוון דגי אמנון

את דגי אמנון שנמכרים בחנויות הדגים עם משלוח דגים עד הבית בשפלה ובמרכז, מגדלים בדרך כלל בחוות גידול של מים מתוקים כאן בישראל. המדגה המקומי כולל מינים רבים ושונים של דג פילה אמנון, בין היתר, אמנון גליל, אמנון ירדן ואמנון אדום. דגי אמנון נקראים בשפת היומיום גם מושט. הדגים זמינים בחנויות אונליין עם משלוח דגים טריים ראשון לציון, כמו גם, משלוחי דגים טריים עד הבית ברמלה.

על הקרפיון -הדג של היהודים

במטבח היהודי שמור מקום של כבוד לדג קרפיון טרי. בשבתות וחגים משתמשים בדג, בקרב יוצאי קהילות אשכנזיות על מנת להכין קציצות גפילטע פיש. בקרב יוצאי צפון אפריקה, רבים מכינים מהקרפיון את מנות החריימה החריפות והאהובות. גם עם דג מושט מרוקאי ניתן לעשות בסגנון חריימה. כיום ניתן להזמין משלוח דגים טריים בראשון לציון.

חנות דגים אונליין – משלוחי דגים טריים עד הבית

כשמדובר על משלוח דגים טריים בראשון לציון והשפלה, מומלץ לכם להכיר את חנות הבוטיק לדגי מאכל כשרים של ד”ר דג. החנות השיקה שרות משלוח דגים עד הבית במרכז ובשפלה. בחיפוש אחר חנות דגים אונליין להזמנת דגים טריים כמו מושט מרוקאי, כדאי לחפש מקום המציע מגוון גדול של דגים מקומיים טריים. חנות דגים אונליין עם משלוח דגים טריים ראשון לציון, שנחשבת איכותית, מקצועית ונקייה היא זו של ד”ר דג, בראשל”צ. כל הדגים האיכותיים שלה במחירים משתלמים בהתאם לרמתם ואיכותם זמינים גם בחנות וגם באתר.

close
Start typing to see posts you are looking for.
Call Now Button  
  • עמודים
  • קטגוריות

התחבר/הירשם

פרטי התחברות

ברוכים הבאים לאתר המשלוחים של ד"ר דג

מידע על המשלוחים

המשלוחים הינם לראשון לציון, חולון, אזור, נס ציונה, משמר השבעה, באר יעקב, רחובות.
עלות המשלוח הינה 20 ש“ח לכל האזורי המשלוחים המפורטים , אין מינימום הזמנה שימו לב-בחירת דגים טריים וקפואים לפי י”ח מחושב לפי ק”ג,ולכן אין לייחס חשיבות לסכום!

מספר טלפון
לשירות לקוחות
03-6592829

שימו לב לפני ביצוע ההזמנה

סכום החיוב אינו סופי ומשתנה בהתאם למשקל המדוייק כפי שיופיע בחשבונית שתישלח בסיום ההזמנה. צוות המלקטים יצור קשר טלפוני לפני תחילת ההזמנה ליידע על חוסרים ושינויים לבקשת הלקוח. מתחייבים לסחורה הכי מובחרת!
קנייה נעימה!

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)

Shopping cart

close
Scroll To Top