בס”ד

חנות דגים בראשון לציון

חנות דגים בראשון לציון

כל מה שחשוב לדעת לגבי חנות דגים בראשון לציון והשפלה

בשביל דגים טריים באזור השפלה, כדאי לחפש חנות דגים בראשון לציון המציעה מגוון גדול של דגים מקומיים טריים ודגים קפואים מרחבי העולם. קניית דגים טריים כדאי לעשות אצל חנות דגים בראשון לציון איכותית, וותיקה, מקצועית ונקייה כמו של ד”ר דג, שמציעה את הדגים האיכותיים שלה במחירים משתלמים, בהתאם לרמתם ולאיכותם.

דגי בריכה ודגי ים

דגי ים שניתן לרוב לרכוש בישראל בחנות, הם, מקרל ענק, טונה, סלמון, הרינג, קוד וסרדין. דגי בריכה הזמינים, בדרך כלל הם, לברק, בורי, אמנון, קרפיון, פורל, ומוסר. כיום ניתן להזמין אונליין ישירות אצל חנות דגים בנס ציונה וקבלת המשלוח במהירות ובתנאי קירור עד לבית הלקוח.

דגים קפואים או טריים

כאשר אתם מבצעים קנייה של דגים אצל חנות דגים בבאר יעקב או למשל, חנות דגים בבית דגן, מומלץ תמיד להעדיף דגים טריים על דגים מהמקפיא. בדגים קפואים מוסיפים מים וציפוי קרח בטכניקות תעשייתיות, על מנת להאריך את זמן המדף שלהם בחנויות.

טריות הדגים

אם אתם הולכים לחנות פיזית לשם קניית דגים  אצל חנות דגים בחולון כדאי לכם לשים לב למספר דברים חשובים לגבי דגים טריים. אם הבשר מרגיש לכם גמיש מידי, יתכן והוא יושב אצל חנות דגים בחולון זמן רב מידי. הסימן החשוב ביותר הוא הריח כמובן. תתרחקו מדגים שמריחים לכם לא טוב.

הזמנה באתר אונליין

במהלך הזמנת דגים טריים אונליין, לא ניתן כמובן להשתמש בחושים שלנו, על מנת לבדוק את הטריות. עם זאת מומלץ לבחור בחנות שמוכרת וידועה בטריותה, כמו זו של ד”ר דג בראשון לציון לשם הזמנות דגים טריים עד הבית.

טיפול בדגים עד למועד הכנתם

לאחר ביצוע של הזמנות דגים טריים עד הבית אצל חנות דגים בבית דגן, מומלץ שלא להשאיר אותם זמן רב ללא הקפאה או קירור. דגים טריים משלוח, רגישים במיוחד להתפתחות של בקטריות וכדאי לבשל ולאכול אותם במהירות. דג טרי ניתן לשמור לקראת הבישול במשך כיומיים ובמקפיא למשך מספר חודשים נוספים.

חנות דגים בראשון לציון כשרה וותיקה

כשמדובר על חנות דגים בראשון לציון, מומלץ לכם להכיר את חנות הבוטיק לדגי מאכל כשרים של ד”ר דג. באתר ניתן למצוא מגוון דגים טריים אונליין עבור חנות דגים בנס ציונה, או למשל, חנות דגים בבאר יעקב במחירים שווים לכל נפש. 

close
Start typing to see posts you are looking for.
Call Now Button  
  • עמודים
  • קטגוריות

התחבר/הירשם

פרטי התחברות

ברוכים הבאים לאתר המשלוחים של ד"ר דג

מידע על המשלוחים

המשלוחים הינם לראשון לציון, חולון, אזור, נס ציונה, משמר השבעה, באר יעקב, רחובות.
עלות המשלוח הינה 20 ש“ח לכל האזורי המשלוחים המפורטים , אין מינימום הזמנה שימו לב-בחירת דגים טריים וקפואים לפי י”ח מחושב לפי ק”ג,ולכן אין לייחס חשיבות לסכום!

מספר טלפון
לשירות לקוחות
03-6592829

שימו לב לפני ביצוע ההזמנה

סכום החיוב אינו סופי ומשתנה בהתאם למשקל המדוייק כפי שיופיע בחשבונית שתישלח בסיום ההזמנה. צוות המלקטים יצור קשר טלפוני לפני תחילת ההזמנה ליידע על חוסרים ושינויים לבקשת הלקוח. מתחייבים לסחורה הכי מובחרת!
קנייה נעימה!

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)

Shopping cart

close
Scroll To Top